Yayın Girişi

Omegla gibi yabancılarla sohbet etmenizi sağlayan sekiz web sitesinin tümü, yeni insanlarla tanışmayı ve herhangi bir şey hakkında sohbet etmeyi kolaylaştırır. Karşılaştığınız kişilerin çoğunluğu iyi, ortak çıkarları olan gerçek insanlar olacak ancak bazıları bu kadar iyi olmayacak. Sohbet ederken kendinizi güvende tutmak için bu yönergeleri izleyin.

Asla kişisel bilgilerinizi vermeyin.
Sohbet uygulamasıyla kullanmak için yeni veya tek kullanımlık bir e-posta adresi oluşturun.
Asla Facebook profilinizle sohbet web sitesine katılmayın. Web sitesi Facebook kullanımı isterse yeni bir tane oluşturun veya sahte bir tane oluşturun veya başka bir site deneyin.
Onlarla gerçekten emin olmadığınız sürece, sohbet ettiğiniz bir kişiyle tanışmayı asla teklif etmeyin. O zaman bile, yalnız gitme veya nereye ve kiminle gittiğini birine söyleme.
Video karesinde tanımlanabilir hiçbir şey yok. Dolandırıcılar sizi hedef almak için kullanacak.
Sohbette kaydedilmesini istemediğiniz hiçbir şey yapmayın veya söyleme. Canlı sohbeti kaydetmek mümkündür ve sohbet ettiğiniz kişinin tam da bunu yaptığını düşünmelisiniz.
Çevrimiçi sohbet etmek çok eğlenceli ve yeni insanlarla tanışmak için mükemmel bir yöntem. Bunu yaparken dikkatli olduğunuz sürece, sohbet deneyiminiz son derece olumlu bir deneyim olmalıdır.

Kurallar seni sıkarsa, biraz daha eğlenceli hale getirmenizi öneririm. Sohbette kullanmak için bir kişi oluşturun. Bir isim, yeni bir doğum tarihi, yeni bir şehir, yeni bir iş, yeni nitelikler ve istediğin başka bir şey yap. Bu kişiyi çevrimiçi olarak kullanın; gerçek ayrıntılarınızı yalnızca herhangi bir dolandırıcıdan gizli tutamaz, aynı zamanda etkileşimlerinize ekstra bir öğe ekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir